• Hovedpartnere

    Partnere

Torsdag Tor 19 Oktober Okt
Lørdag Lør 21 Oktober Okt
Torsdag Tor 26 Oktober Okt
Søndag Søn 29 Oktober Okt
Torsdag Tor 2 November Nov
Lørdag Lør 4 November Nov
Tirsdag Tir 7 November Nov
Torsdag Tor 16 November Nov
Lørdag Lør 18 November Nov
Tirsdag Tir 21 November Nov
Torsdag Tor 23 November Nov
Søndag Søn 26 November Nov
Lørdag Lør 2 Desember Des
Tirsdag Tir 5 Desember Des
Torsdag Tor 7 Desember Des
Lørdag Lør 9 Desember Des
Torsdag Tor 28 Desember Des
Lørdag Lør 30 Desember Des
Torsdag Tor 4 Januar Jan
Lørdag Lør 6 Januar Jan
Torsdag Tor 11 Januar Jan
Lørdag Lør 13 Januar Jan
Torsdag Tor 18 Januar Jan
Lørdag Lør 20 Januar Jan
Torsdag Tor 25 Januar Jan
Lørdag Lør 27 Januar Jan
Torsdag Tor 1 Februar Feb
Lørdag Lør 3 Februar Feb

BLI MED PÅ VÅL’ENGA-FEST LØRDAG 1.OKTOBER, NÅR STORHAMAR KOMMER TIL JORDAL

Lørdag 1.oktober blir det Vål’enga-fest når både hockeyen og fotballen har hjemmekamper. Vi inviterer til storkamp når Storhamar kommer til Jordal Amfi, mens det er Strømsgodset som tar turen til Intility Arena.

Med to hjemmekamper på samme dag, og tidlig kampstart på Jordal er det en strålende mulighet til å få med seg både hockey og fotball på samme dag. Sammen med dere skal vi lage dette til en festdag.

Viktig billettinformasjon følger.

Alle som har billett til kampen mot Storhamar, kommer gratis inn på Østblokka mot Strømsgodset. Billetter kjøper du her

Oppdatert info 26.sept: Alle som har sesongkort på Østblokka eller Oslo Taxi-tribunen kommer gratis inn på Jordal. Men obs obs – vi har ulike billettsystemer, så dette er måten det løses på i praksis:

For deg med sesongkort på Østblokka: Du kommer gratis inn på Klansfeltet i Jordal Amfi. Ta turen innom Sjappa for å få din billett til Jordal. Du kan kun hente ut billett for ditt sesongkort. Klansfeltet kommer til å fylles opp fort, så her må man være tidlig ute. Det vil være mulig å hente ut billetter allerede fra lørdag 24.september.

For deg med sesongkort på Oslo Taxi-tribunen: Du kommer gratis inn på felt 207 i Jordal Amfi. Ta turen innom Sjappa for å få din billett til Jordal. Du kan kun hente ut billett for ditt sesongkort. Vær tidlig ute med å hente din billett. Det vil være mulig å hente ut billetter allerede fra lørdag 24.september.

For deg som har billett til Jordal: Ta turen innom Sjappa for å få din billett til Østblokka. Ved å vise fram din billett eller billetter, vil du også få tilgang til Østblokka. Disse billettene vil også være mulig å hente ut fra lørdag 24.september.

Takk for at du hjelper oss å dele denne informasjonen til de du vet som trenger å få dette med seg.

Program for dagen vil bli presentert tidlig neste uke. Vi gleder oss til en skikkelig Vål’enga-fest sammen med dere.